Під час виконання робіт в умовах складу важливі злагодженість дій, оперативність та точність. Потрібно встановити вантажі на стелажі, перемістити їх та швидко зняти, якщо в цьому виникне потреба. Складська техніка Forklift Sevice запропонована у продажу у великому асортименті, тому вам варто звернути на неї увагу. Які ж різновиди устаткування вирішення широкого спектра завдань існують?
Гідравлічні візки
Ними прийнято скористатися для переміщення різних вантажів. Ще гідравлічні візки називають пухлинами. Це простий пристрій, який складається з вил, рульових коліс, ручки з важелем управління. Завдяки гідравлічним візкам операторам простіше транспортуватиме продукцію.
Електричні пухлини
Цей вид візка вважається удосконаленим варіантом рохлі. У конструкції є електричний мотор. Техніка надзвичайно потрібна у випадку з просторим складом, де необхідно перевозити палети на великі відстані. У середньому електричний візок розвиває швидкість до 6 кілометрів за годину, що можна порівняти із середньою швидкістю звичайного пішохода.
Навантажувачі вилкового типу
Сучасні вилкові навантажувачі призначені для транспортування вантажів. Також вони можуть укладати піддони на стелажі. У конструкції є кабіна для оператора, всередині якої достатньо простору. Навантажувачі можуть бути електричними або автоматичними. Перший варіант підійде для роботи з вантажами у закритих складах. Автоматичні навантажувачі потребують пального, тому їх експлуатують тільки на свіжому повітрі. Таке обладнання володіє високим рівнем надійності та відмінною потужністю, невибагливістю до покриття дороги.
Штабелери
Штабелювання – це процес укладання вантажів. Штабелерами прийнято користуватись усередині споруд. Якщо говорити про тип приводу обладнання, він може бути ручним, напівелектричним або самохідним. Вибір варіанта залежить лише від ваших індивідуальних уподобань.
Річтраки
Їхня робоча висота понад шість метрів. Каретка може переміщатися горизонтально. Техніка має високий рівень маневреності, нею зручно користуватися, вантажопідйомність річтраків велика.
У процесі вибору складської техніки уважно вивчіть її характеристики. Вони повинні відповідати тим завданням, які перед вами поставлені. Крім того, важливо визначитися з виробником обладнання. Він має бути перевіреним та відомим, щоб ви не витратили власні гроші даремно!